תפריט סלולרי

אינדוקס מהיר בגוגל

מערכת קידום אתר

אם אתם לא יודעים, מנוע החיפוש של גוגל סורק אתרים רבים בכל שניה, חלק מהאתרים הוא סורק לעתים תכופות יותר כמו למשל אתרי חדשות מפורסמים או אתרים גדולים ופעילים ויש אתרים שאותם הוא סורק לעתים רחוקות יותר, בדרך כלל אתרי נישה לא חשובים. גוגל קובע אילו אתרים לאנדקס יותר על סמך פרמטרים כמו איכות התוכן בדפים, איכות הקישורים שמקשרים אל אותם דפים, תדירות העדכון של האתר, סמכות הדומיין ועוד.

אדם שכתב עכשיו דף חדש באתר שלו ורוצה שמנוע החיפוש יכיר אותו יכול להמתין לא מעט זמן אם הוא לא יעשה כמה דברים כדי לזרז עניינים, לפעמים זה יכול לקחת אפילו יותר מחודש.

אז מה אפשר לעשות בנידון?

אחת השיטות השימושיות היא דרך Google Webmaster. במערכת הזאת של גוגל לבוני האתרים יש אפשרות לבצע "אחזור" באמצעות כפותר "אחזר כמו Google". יש להדביק את כתובת הדף שאתם רוצים לעדכן במקום המתאים ולהמתין מס' שניות, ברוב המקרים גוגל יבצע אנדוקס מהיר של הדף שלכם שיכול להתבצע תוך שניות בודדות.

שיטה נוספת היא לשלוח לגוגל את הדף לאינדוקס. נכנסים לקישור הבא ומזינים את כתובת הדף שאתם רוצים לעדכן. זה פועל על אותו עיקרון של השיטה הקודמת אך לא מצריך חשבון Google וגם מדובר בשיטה ישנה ולדעתנו פחות טובה מהקודמת לה.

השיטה האחרונה והטבעית היא פשוט להכיר לגוגל את הדף שלכם באמצעות השתלת קישורים לדף שלכם באתרים שכבר מתאנדקסים בגוגל. מהירות האינדוקס תלויה בדף שלכם, באיכות שלו ובאיכות של הדף שממנו אתם מקשרים. אתם יכולים להשתמש לשם כך באתרי תגיות למיניהם ובאתרי סימניות כדוגמת אתר Titles או אתר תפוז היט.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודותינו
קצת עלינו
'קידום אתר' הינו אתר אינטרנט המכיל מידע רב בנושא קידום אתרי אינטרנט. הוא מאפשר לכם ללמוד איך לקדם את האתר שלכם בעצמכם ומכיוון שתחום הקידום הוא תחום דינאמי ומשתנה, גם מקדמי אתרים מנוסים יוכלו למצוא מידע שימושי.

בנוסף לכך, האתר פונה גם לבעלי עסקים ומנהלי אתרי אינטרנט המחפשים קידום לאתר שלהם. אנחנו מספקים שירותי קידום אורגני וממומן ונשמח לעמוד לשרותכם.

קראו אודותינו
רוצים קידום אתר ולשלם כמה שבא לכם? לחצו כאן! אתם מציעים מחיר, ללא התחייבות!

פוסטים אחרונים

קטגוריות


מעוניינים בקידום לאתר שלכם? כתבו לנו.
מעוניין בקידום אתרים לא יקר? פנה אלינו