תפריט סלולרי

כמה עולה קידום אתר?

מערכת קידום אתר

אמ;לק: קידום מקצועי צריך להיעשות בהשקעה של לפחות 1500 ש"ח ועד ללא גבול.

השאלה הזאת היא שאלה שמעניינת כל בעל אתר שרוצה להתחיל לקדם את האתר שלו. לפעמים הוא מבקש כמה הצעות מחיר ומגלה שהמחירים גבוהים מאוד וכתוצאה מכך מחליט שהרעיון הטוב ביותר עבורו זה לנסות לקדם בעצמו – לא תמיד זה מסתיים בטוב אלא בדרך כלל זה יסתיים בקידום ושיווק אתר מינימלי או בבזבוז כסף מוחלט, תלוי עד כמה התחום בו הוא מתרכז קשה, מה הוא עושה, כמה הוא משקיע בזה ועוד…

מה המחיר לקידום אתר?

אי אפשר לנקוב במחיר לקידום אתר מהסיבה הפשוטה – כל חברה מתמחרת את הקידום שלה על פי ראות עיניה וגם הדרך בה היא עובדת, השירותים אותם היא מציעה, כמות ההשקעה שלהם, האיכות של הקידום וכו' משתנה מחברה לחברה ומעסק לעסק. עם זאת, אפשר להצביע על טווח מחירים שפוי עבור אתרים גדולים, קטנים ובינוניים.

קידום עבור אתר קטן ללא תחרות – בעל עסק קטן שרוצה לקדם את האתר שלו בתחום מאוד נישתי ובמילות מפתח מאוד ממוקדות אולי לא יצטרך להתאמץ יותר מדי, אבל בשנים האחרונות המודעות לקידום גברה ולכן כבר כמעט ואין תחומים בהם אין תחרות, וגם במקרים בהם אין עסקים מתחרים, ישנם אתרי פורטלים ואינדקסים שכבר התברגו במקומות גבוהים וקשה לעקוף אותם. לכן מומלץ להשקיע בתקציב מינימלי של 1000 ש"ח.

קידום עבור אתר קטן / בינוני עם קצת תחרות – ברגע שיש תחרות, העבודה הופכת להיות מורכבת וקשה יותר. עם זאת, אף אחד לא רוצה להשקיע אלפי שקלים בחודש על קידום אתר כשיש לו בסך הכל עסק קטן, ולכן 1000 ש"ח לקידום אתר זהו מחיר זול מאוד שאפשר לומר שיכול להשיג לו כמה מטרות. אמנם זה לא יספיק כדי לדחוף אותו ממש קדימה אך זה כמובן משתנה בהתאם לתחרות, בהתאם להשקעה בקידום הממומן ובזמן שיושקע בקידום האתר. קידום אתר ב-1000 ש"ח זה מחיר זול מאוד ולכן אל תצפו לתוצאות מרקיעות שחקים. עבור עסקים קטנים ובינוניים מומלץ להתחיל בתקציבים של 1500-2000 ש"ח.

קידום עבור אתר גדול או אתר עם תחרות קשה – כשמדברים על אתרים גדולים ומורכבים שמצריכים קידום בהרבה מילות מפתח ובתחומים קשים בעלי תחרות סביר להניח ש-1000 ש"ח לא ידגדגו אפילו את המטרה שלכם. במקרים כאלו יש צורך להוציא אלפי שקלים. כשהתחרות קשה יש צורך להוציא עוד אלפי שקלים על קידום ממומן וקידום אורגני מקצועי. אין מגבלה להשקעה בתקציבים כאלו וישנם עסקים שמוציאים 4 אלף בחודש, 12 אלף, או 30. (ראו הרחבה על תקציב קידום ממומן)

שימו לב.

עם זאת, בתחום כזה, כמו שאמרנו, חברות שונות עובדות בדרכים שונים והצעות המחיר יהיו שונות, אל תצפו בהכרח לכך שהמחיר יהיה בהתאם לאיכות שתקבלו, זה אומר שתוכלו לשפוך אלפי שקלים על קידום חלש בעוד שחברה שתיקח לכם 1000-1500 תבצע קידום איכותי במחיר משתלם. צריך לבדוק טוב לפני שאתם בוחרים חברה, לראות את הניסיון שלה, לבדוק עד כמה התחרות בתחום שלך קשה ומילות המפתח שאותן אתם רוצים לקדם הן קשות ובנוסף לכך לדעת לפצל את הקידום בין קידום אורגני לקידום ממומן שזה הוצאה ישירה של כסף. אם אתם מעוניינים בקידום אתר ואתם רוצים לשמוע הצעת מחיר, מוזמנים להשאיר את פרטיכם וננסה לתת לכם הצעת מחיר עם תמורה הוגנת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודותינו
קצת עלינו
'קידום אתר' הינו אתר אינטרנט המכיל מידע רב בנושא קידום אתרי אינטרנט. הוא מאפשר לכם ללמוד איך לקדם את האתר שלכם בעצמכם ומכיוון שתחום הקידום הוא תחום דינאמי ומשתנה, גם מקדמי אתרים מנוסים יוכלו למצוא מידע שימושי.

בנוסף לכך, האתר פונה גם לבעלי עסקים ומנהלי אתרי אינטרנט המחפשים קידום לאתר שלהם. אנחנו מספקים שירותי קידום אורגני וממומן ונשמח לעמוד לשרותכם.

קראו אודותינו
רוצים קידום אתר ולשלם כמה שבא לכם? לחצו כאן! אתם מציעים מחיר, ללא התחייבות!

פוסטים אחרונים

קטגוריות


מעוניינים בקידום לאתר שלכם? כתבו לנו.
מעוניין בקידום אתרים לא יקר? פנה אלינו