תפריט סלולרי

כתובת ידידותית לקידום

מערכת קידום אתר

כתובת האתר שלכם לא אמורה לעניין רק אתכם ואת אלו שנכנסים אל האתר שלכם בצורה ישירה על ידי הזנת כתובת האתר בשורת הכתובת אלא גם את מנועי החיפוש. כתובת אתר מתחילה בדרך כלל ב http או https (כשמדובר באתר מאובטח) ומסתיימת בכתובת דומיין כמו co.il או org.il הישראליות או במקרים אחרים com, net וסיומות רבות בין לאומיות או של מדינות ספציפיות אחרות. עם זאת, מה שנמצא ביניהם יכול להיות מאוד משמעותי לקידום שלכם, וכן מה שנמצא לאחר כתובת הדומיין כשמדובר בדף תוכן פנימי, קטגוריה או מאמר. בנוסף, אולי לא ידעתם, אבל כתובת אתר צריכה להכיל פחות מ-2083 תווים.

כתובת ידידותית לקידום אתר

כתובת האתר שלכם משפיעה על קידום האתר מכיוון שמנועי החיפוש יודעים לקרוא את הכתובות האלו ולחלק אותן למילים. גוגל יודע לזהות מילים וביטויים בכתובת שלכם וניתן להשתמש בזה לטובתכם, בעיקר כשבונים אתרי תמיכה ואתרים שבהם המיתוג לא רלוונטי מסיבות שונות. עם זאת, חשוב מאוד לבחור כתובת אתר ממותגת.

בעבר, (וכפי שאתם רואים, גם באתרנו) היה טרנד של כתובות אינטרנט עם הביטויים המדוייקים בהם הם עוסקים. זוהי לא בהכרח הבחירה הנבונה (הסנדלר הולך יחף במקרה שלנו) אך שימו לב, במיוחד אם הגעתם אלינו ממנועי החיפוש, שזהו לא הפרמטר היחיד. שימוש בביטוי המדויק יכול להועיל במקרים מסוימים, אך ישנו היחסרון של המיתוג. בעוד שהרבה אתרים משתמשים במילים 'קידום אתר', אם היינו ממתגים את עצמנו בשם ייחודי, לא היו אתרים נוספים שהיו משתמשים בו כמעט וכך היה ניתן למצוא אותנו בגוגל ובנוסף לכך גוגל היה יכול לדעת שכל אזכור כזה מדבר עלינו.

כתובת ידידותית לדפים פנימיים

מלבד הכתובת של האתר עצמו, לכתובת הדפים הפנימיים יש חשיבות אפילו יותר רבה. הכתובת צריכה להיות קצרה מאוד והיא צריכה להכיל את מילות המפתח העיקריות של הדף או את כותרתו, תלוי מה מתאים יותר, כשבין מילה למילה יש את הסימן מקף "-". בנוסף, במידה והאתר בנוי בצורה היררכית מסוימת, מן הראוי הוא שבכתובת תופיע ההיררכיה של האתר, לדוגמא:

http://www.example.com/category/sub-category/page

מלבד היעילות של הכתובת מבחינת מנועי החיפוש, גם כשמפרסמים את הקישורים במקומות אחרים, הם נותנים מידע לאנשים לפני שהם לוחצים עליהם כדי שהם ידעו על מה הלינק מדבר. זה הרבה יותר ברור מלינק שמופיעים בו מספרים או מילים לא שייכות.

לאור עובדה זו, אנשים רבים מעדיפים לא להשתמש בכתובות בעברית לדפים הפנימיים שלכם מכיוון שהדפדפנים מתרגמים את השפה העברית לסימנים אחרים (כל מיני מספרים ואחוזים למיניהם) כשמשתפים אותם ועל כן שימוש באנגלית יעיל יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודותינו
קצת עלינו
'קידום אתר' הינו אתר אינטרנט המכיל מידע רב בנושא קידום אתרי אינטרנט. הוא מאפשר לכם ללמוד איך לקדם את האתר שלכם בעצמכם ומכיוון שתחום הקידום הוא תחום דינאמי ומשתנה, גם מקדמי אתרים מנוסים יוכלו למצוא מידע שימושי.

בנוסף לכך, האתר פונה גם לבעלי עסקים ומנהלי אתרי אינטרנט המחפשים קידום לאתר שלהם. אנחנו מספקים שירותי קידום אורגני וממומן ונשמח לעמוד לשרותכם.

קראו אודותינו
רוצים קידום אתר ולשלם כמה שבא לכם? לחצו כאן! אתם מציעים מחיר, ללא התחייבות!

פוסטים אחרונים

קטגוריות


מעוניינים בקידום לאתר שלכם? כתבו לנו.
מעוניין בקידום אתרים לא יקר? פנה אלינו