תפריט סלולרי

גוגל הכריזה רשמית על התחלת Mobile First

מערכת קידום אתר

בתאריך 26 למרץ הודיעו גוגל שהם סוף סוף מוציאים לפועל את תכנית Mobile First ובכך מתקדמים שלב נוסף בחשיבות של המכשירים הסלולריים לקידום אתרי אינטרנט. על פי גוגל, חלק מהאתרים כבר עברו לתכנית זו ולאט לאט יותר אתרי אינטרנט יתחילו להרגיש את המשמעות של זה.

למי שלא יודע מה זה אומר, עד היום גוגל השתמשו בנתונים שמופיעים במחשב כדי לדרג את האתר. זה אומר שפרמטרים כמו מהירות האתר במחשב (דסקטופ), התוכן שמופיע במחשב וכו' משפיעים על הסריקה, על האינדוקס של הדפים וכמובן על המיקומים שלכם בסופו של דבר. לפי Mobile First, זה ישתנה וגוגל ייחסו חשיבות רבה יותר לאתרים כפי שהם מופיעים בסלולרי. כך למעשה הם משרתים יותר את הצורך של הגולשים מכיוון שהשימוש בגלישה באתרים בסלולרי עבר את השימוש בגלישה דרך הדסקטופ. מקור

כבר כתבנו בעבר מס' פעמים על כל הנושא הזה ועל החשיבות של האתרים המותאמים והרספונסיביים, וכמובן על שיפור המהירות וחווית המשתמש. תוכלו לקרוא על כך עוד בכתבות הבאות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודותינו
קצת עלינו
'קידום אתר' הינו אתר אינטרנט המכיל מידע רב בנושא קידום אתרי אינטרנט. הוא מאפשר לכם ללמוד איך לקדם את האתר שלכם בעצמכם ומכיוון שתחום הקידום הוא תחום דינאמי ומשתנה, גם מקדמי אתרים מנוסים יוכלו למצוא מידע שימושי.

בנוסף לכך, האתר פונה גם לבעלי עסקים ומנהלי אתרי אינטרנט המחפשים קידום לאתר שלהם. אנחנו מספקים שירותי קידום אורגני וממומן ונשמח לעמוד לשרותכם.

קראו אודותינו
רוצים קידום אתר ולשלם כמה שבא לכם? לחצו כאן! אתם מציעים מחיר, ללא התחייבות!

פוסטים אחרונים

קטגוריות


מעוניינים בקידום לאתר שלכם? כתבו לנו.
מעוניין בקידום אתרים לא יקר? פנה אלינו