תפריט סלולרי

הפניית 301

מערכת קידום אתר

הפניה היא פעולה שבה גולשים שנכנסים לאתר או לדף באתר שלכם מופנים לכתובת אחרת. הפניות בדרך כלל פונות גם לגולשים וגם למנועי החיפוש ולכן יש להן חלק חשוב בקידום אתר ואנחנו נסביר על כך במאמר הבא. בנוסף, במאמר נסביר על כמה דרכים לבצע הפניה ובאיזו דרך משתמשים ומתי.

מה הן הדרכים להפנות כתובת?

  • הפניה 301 – האתר הופנה לצמיתות (מומלץ כחלק מקידום)
  • הפניה 302 – הפניה באופן זמני.
  • Meta Refresh – הפניה שנעשית מהצד של הדף ולא מהצד של השרת עצמו. היא לא מומלצת לקידום ונעשית במקרים ספציפים כמו למשל בפרסומות שבהם יש את הכפתור "לחץ כאן אם הדפדפן לא מפנה אותך אוטומטית."

הפניה 301

הפניה 301 היא הפניה לצמיתות שמאוד חשובה למנועי החיפוש. במידה ויש לכם אתר שכבר צבר קידום, פרסום וכל מה שצריך, במידה ואתם עוברים לכתובת חדשה אתם רוצים שהכל יעבור יחד עם הכתובת ולכן מבצעים את ההפניה הזאת.

מבחינת מנועי החיפוש, ברגע שביצעתם הפניית 301 לא רק הכתובת היא חדשה אלא כל התוכן שהיה באתר הקודם וכל מה שמנועי החיפוש ידעו על הדומיין עבר לדומיין החדש ומבחינתו זוהי עכשיו כתובתו של האתר ולא מעניין אותו מה היה לפני כן. עם זאת, זה לא אומר שתוך דקה כל הדפים המאונדקסים שלכם יתעדכנו לכתובת החדשה אלא זה יקח זמן, אבל זו בכל זאת הדרך הטובה והיעילה ביותר.

איך מבצעים הפניית 301?

באמצעות קוד PHP  פשוט שמשתילים בראש הדף במקום שמופיע בכל הדפים או בדף שאותו אתם רוצים להפנות

<?php

header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently");

header("Location: http://www.domain.co.il/");

?>

הפניה 302

הפניה כזאת אומרת שהדף נמצא ועובד, אך בכל זאת אתם מעוניינים להפנות למקום אחר. בהפניה כזאת הקידום וכל הכוח של הכתובת לא עוברים לכתובת החדשה וברוב המוחלט של המקרים לא צריך להשתמש בשיטה הזאת.

Meta Refresh

כשאתם רוצים להעביר משהו מבלי לחשוב על ההשלכות של הקידום אלא פשוט להעביר אנשים שמגיעים לדף מסוים זה כל מה שמעניין אתכם, אפשר להשתמש בקוד הזה.

איך מבצעים הפניית Meta Refresh?

הפניית Meta Refresh מבצעים על ידי שימוש בקוד הבא בתוך החלק העליון של הדף. (Header)

<META HTTP-EQUIV=Refresh" CONTENT=0; URL=http://www.domain.com">

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודותינו
קצת עלינו
'קידום אתר' הינו אתר אינטרנט המכיל מידע רב בנושא קידום אתרי אינטרנט. הוא מאפשר לכם ללמוד איך לקדם את האתר שלכם בעצמכם ומכיוון שתחום הקידום הוא תחום דינאמי ומשתנה, גם מקדמי אתרים מנוסים יוכלו למצוא מידע שימושי.

בנוסף לכך, האתר פונה גם לבעלי עסקים ומנהלי אתרי אינטרנט המחפשים קידום לאתר שלהם. אנחנו מספקים שירותי קידום אורגני וממומן ונשמח לעמוד לשרותכם.

קראו אודותינו
רוצים קידום אתר ולשלם כמה שבא לכם? לחצו כאן! אתם מציעים מחיר, ללא התחייבות!

פוסטים אחרונים

קטגוריות


מעוניינים בקידום לאתר שלכם? כתבו לנו.
מעוניין בקידום אתרים לא יקר? פנה אלינו