תפריט סלולרי

למה האתר שלי לא מופיע בגוגל?

מערכת קידום אתר תגיות:

מדי פעם יוצא לנו להיתקל בשאלה 'למה האתר שלי לא מופיע בגוגל?' וזו שאלה לגיטימית לחלוטין אך לפני שיהיה אפשרי לענות עליה נצטרך לשאול את השאלה 'האם הוא בכלל לא מופיע בגוגל או שמא הוא לא מופיע רק בתוצאות החיפוש שאני רוצה?' ואז נוכל להבין איפה הבעיה.

על מנת לבדוק אם האתר שלכם התאנדקס בגוגל כבר וגוגל התחיל לסרוק ולאנדקס אותו יש לרשום בשורת החיפוש את הכתובת בצורה הזאת

Site:www.domain.com

כשבמקום הדומיין יש לרשום את דומיין האתר שלכם. במידה והתוצאות יניבו לכם דפים מתוך האתר שלכם תוכלו לדעת בודאות שגוגל כבר סרק את האתר שלכם ועל כן הבעיה היחידה שלכם היא שאתם פשוט לא מופיעים תחת מילות המפתח בהם אתם רוצים להופיע בחיפוש ועל מנת שזה יקרה יש לעבוד קשה וללמוד יותר על קידום אתרים או לפנות אלינו לייעוץ ואף לשכור את שרותנו בקידום האתר שלכם.

לא מופיע, מה עושים?

במידה ואתם לא מופיעים כלל בתוצאות החיפוש זה יכול לנבוע מכמה סיבות:

  • עליכם לבדוק שמא הדומיין שלכם לא נענש על ידי גוגל עוד לפני שקניתם אותו כשהוא היה בשימוש של אנשים אחרים. על מנת לבדוק זאת ניתן להשתמש בכלי הזה.
  • ודאו שאין קובץ  robot.txt בשרת או תגית robot שנועדו למנוע אינדוקס של דפים.
  • ייתכן שגוגל לא סרק אתכם עדיין כי הוא עוד לא שמע עליכם ולא נתקל בקישורים נכנסים אליכם מאתרים שהוא כבר כן מכיר והפיתרון לכך הוא לדאוג לקשר את האתר שלכם דרך אתרים חיצונים. ישנם שירותים שונים וחינמיים או אתרי אינדקס אתרים המאפשרים לכם להכניס קישורים המובילים לאתר שלכם ולתת מילות מפתח, תגיות וכותרות המתאימות לו כך שגוגל יאנדקס אתכם יותר מהר.

לאחר שבדקתם לפחות את 2 הסעיפים הראשונים שציינו למעלה אתם יכולים גם לשלוח לגוגל את כתובת האתר שלכם באופן ידני על מנת שהוא יכיר אותו ויסרוק את הדפים בו דרך הקישור הזה.

אם אתם מרגישים שהאתר שלכם מתקדם באופן איטי ואתם רוצים לזרז עניינים אנחנו ממליצים לכם לפנות אלינו דרך הטופס המצורף למטה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודותינו
קצת עלינו
'קידום אתר' הינו אתר אינטרנט המכיל מידע רב בנושא קידום אתרי אינטרנט. הוא מאפשר לכם ללמוד איך לקדם את האתר שלכם בעצמכם ומכיוון שתחום הקידום הוא תחום דינאמי ומשתנה, גם מקדמי אתרים מנוסים יוכלו למצוא מידע שימושי.

בנוסף לכך, האתר פונה גם לבעלי עסקים ומנהלי אתרי אינטרנט המחפשים קידום לאתר שלהם. אנחנו מספקים שירותי קידום אורגני וממומן ונשמח לעמוד לשרותכם.

קראו אודותינו
רוצים קידום אתר ולשלם כמה שבא לכם? לחצו כאן! אתם מציעים מחיר, ללא התחייבות!

פוסטים אחרונים

קטגוריות


מעוניינים בקידום לאתר שלכם? כתבו לנו.
מעוניין בקידום אתרים לא יקר? פנה אלינו