תפריט סלולרי

לעבור ל-HTTPS ולשמור על הקידום

מערכת קידום אתר

כבר שנים רבות שגוגל חוזרת ומודיעה שאבטחת האתר היא לא שצריך להקל בו ראש. עם זאת, לא הרבה אתרים עושים משהו בעניין ולכן היא מתחילה להעלות מדרגה. לא רק שגוגל הודיעה שאתרים מאובטחים (HTTPS במקום HTTP) יקבלו תוספת קטנה בדירוג בגוגל אלא שהדפדפן שלה, Chrome, יחל בגרסתו הבאה להציג הודעות אזהרה בדפים לא מאובטחים אשר מבקשים להזין סיסמאות.

כדי להימנע ממקרים מצערים בהם האתרים שלכם לא יעבדו חשוב לעבור ל-HTTPS בהקדם האפשרי. על משמעות האזהרה אין צרוך להרחיב, אבל איך עוברים זאת השאלה.

איך עוברים ל-HTTPS

ראשית כל, צריך להתקין תעודת אבטחה SSL על השרת שלכם. אם יש לכם ידע איך עושים זאת, נהדר, אם לא, דברו עם בעל השרת שלכם שיעזור לכם בעניין. אופן התקנת הפאנל משתנה מפאנל לפאנל. ההתקנה אמנם לא מסובכת בכלל, אך חשוב לדעת לעבור נכון מבלי להזיק לאתר שלכם.

לעבור ל-HTTPS ולשמור על הקידום

כדי לשמור על הקידום שלכם במעבר מ-HTTP ל-HTTPS צריך בעיקר לפעול על פי ההיגיון. אנחנו נסביר. אנחנו צריכים שכל האתר ייראה טבעי כאילו הוא תמיד היה HTTPS. מה שאומר שאתם צריכים לבדוק שכל הקישורים שלכם באתר מפנים ל-HTTPS, ושכל הדפים ללא HTTP הם בעלי הפניית 301 לדף החדש שלהם על HTTPS וזאת על מנת לשמור על הקידום שלכם בגוגל. לעתים, יהיו סקריפטים חיצוניים שנחשבים לא מאובטחים ועל כן יש לאבטח אותם או למצוא חלופות אחרות כדי שהדפים שלכם יעמדו בתנאים של אבטחת האתר.

בנוסף, יש להשתמש בתג canonical שיועידו למנועי החיפוש שאם הוא מוצא 2 גרסאות לדף שלכם, הדף בגרסאת ה-HTTPS הוא הדף היחיד שהוא צריך לייחס לו חשיבות.

כדי לייעל את כל הסיפור אפשר לשלוח את האתר לסריקה מחודשת באמצעות כלי מנהל האתרים ולצרף מפת אתר עדכנית. רק לאחר שכל הפעולות הנכונות בוצעו, תוכלו לעבור ל-HTTPS ולוודא שיש לכם את סימן המנעול הירוק בשורת הכתובת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודותינו
קצת עלינו
'קידום אתר' הינו אתר אינטרנט המכיל מידע רב בנושא קידום אתרי אינטרנט. הוא מאפשר לכם ללמוד איך לקדם את האתר שלכם בעצמכם ומכיוון שתחום הקידום הוא תחום דינאמי ומשתנה, גם מקדמי אתרים מנוסים יוכלו למצוא מידע שימושי.

בנוסף לכך, האתר פונה גם לבעלי עסקים ומנהלי אתרי אינטרנט המחפשים קידום לאתר שלהם. אנחנו מספקים שירותי קידום אורגני וממומן ונשמח לעמוד לשרותכם.

קראו אודותינו
רוצים קידום אתר ולשלם כמה שבא לכם? לחצו כאן! אתם מציעים מחיר, ללא התחייבות!

פוסטים אחרונים

קטגוריות


מעוניינים בקידום לאתר שלכם? כתבו לנו.
מעוניין בקידום אתרים לא יקר? פנה אלינו