תפריט סלולרי

עדכון פינגווין 4 בזמן אמת

מערכת קידום אתר

ביום שישי האחרון, לאחר שגוגל יצא במחול ריקוד ועשה בלאגן בתוצאות החיפוש יצא סוף סוף עידכון פינגווין 4 בזמן אמת שצירף את פינגווין לאלגוריתם של מנוע החיפוש באופן קבוע. המטרה של האלגוריתם הוא למעשה לתפוס על חם את כל אותם אתרים שיוצרים ספאם במנועי החיפוש ושגוגל לא הצליחו לתפוס עד אז, אך אם לפני העדכון האתרים היו נענשים וזוכים ליחס רע במשך זמן רב גם אם הם שינו התנהגותם, עכשיו הכל קורה בזמן אמת ואתרים כאלו יכולים לצאת מהבור שאליו הם נכנסו בקלות.

בנוסף לכך, גוגל טוענת שהעדכון יהפוך את פינגווין ליותר ספציפי, זה אומר שהוא לא יתייחס רק לאתרים ולהשפעה שלהם אלא גם לדפים עצמם כך שזה אומר שאם דפים מסוימים מתגלים ככאלו שיוצרים ספאם, זה לא אומר שכל האתר ייחשב ככזה והעונש יוטל רק על הדפים עצמם בהנחה ששאר האתר חף מפשע.

בקצרה, מה ההשפעות של העדכון?

  • לא צריך להמתין זמן רב מדי כדי לראות תוצאות ושינויים בתוצאות החיפוש בגלל פעולות שעשיתם או כדי להתקדם לאחר נפילה גדולה כתוצאה מטעות שעשיתם.

  • יהיה יותר קל לראות בטווח הקצר איך גוגל מקבל את השינויים שאני עושה.

  • העדכון די מוכיח את החשיבות של הקישורים החיצוניים והחשיבות שהם יהיו איכותיים ממקורות טובים ומתאימים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודותינו
קצת עלינו
'קידום אתר' הינו אתר אינטרנט המכיל מידע רב בנושא קידום אתרי אינטרנט. הוא מאפשר לכם ללמוד איך לקדם את האתר שלכם בעצמכם ומכיוון שתחום הקידום הוא תחום דינאמי ומשתנה, גם מקדמי אתרים מנוסים יוכלו למצוא מידע שימושי.

בנוסף לכך, האתר פונה גם לבעלי עסקים ומנהלי אתרי אינטרנט המחפשים קידום לאתר שלהם. אנחנו מספקים שירותי קידום אורגני וממומן ונשמח לעמוד לשרותכם.

קראו אודותינו
רוצים קידום אתר ולשלם כמה שבא לכם? לחצו כאן! אתם מציעים מחיר, ללא התחייבות!

פוסטים אחרונים

קטגוריות


מעוניינים בקידום לאתר שלכם? כתבו לנו.
מעוניין בקידום אתרים לא יקר? פנה אלינו