תפריט סלולרי

קידום בתוצאות חיפוש לפי מיקום

מערכת קידום אתר

משנה לשנה גוגל מייחסת למיקום העסק שלכם חשיבות רבה יותר ובשנת 2017 זה הגיע לשיא וגוגל הודיעה על כך בהנחיות המעודכנות שלה לבעלי אתרים. אבל מה זה אומר?

מה זה חיפוש לפי מיקום?

כשאדם נמצא במקום מסוים בטלפון שלו והוא רושם את המילים 'בית קפה' ברוב המקרים הוא יחפש את בית הקפה הקרוב ביותר אליו ולכן גוגל ייקח בחשבון שמיקום העסק מאוד רלוונטי לתוצאות החיפוש והוא יציג את התוצאות של בתי הקפה הקרובים. לחילופין, כשאדם יחפש 'בתי קפה בראשון לציון' התוצאות שיהיו רלוונטיים יותר מתמיד הם כמובן בתי הקפה שנמצאים בראשון לציון ולכן התוצאות צריכות לשקף את מה שמחפש הגולש ולא סתם בתי קפה אקראיים שהצליחו לקדם את האתר שלהם בצורה טובה יותר.

דוגמא
דוגמא לחיפוש 'בתי קפה בראשון לציון'

החשיבות של חיפוש לפי מיקום

אין ספק שלקידום האתר לפי מיקום יש חשיבות רבה, במיוחד לאור העובדה שמדובר בקהל היעד מובהק וגם כמות הפעולות שלקוחות מבצעים מחיפוש לפי מיקום מאשר מחיפוש רגיל גבוה יותר. כתוצאה מכך, כל תהליך הקידום שלמדנו במשך השנים הופך ל'משני' והתחום החדש שתפס תאוצה בשנים האחרונות הופך לחשוב יותר ויותר.

מה עושים כדי להתקדם טוב לפי מיקום?

ראשית, חשוב לבדוק שהעסק שלכם נמצא במאגר העסקים של גוגל. זה עוזר לא רק לחיפוש לפי מיקום אלא בכלל להקלדה של העסק או כתובתו בגוגל ולקבלת מידע מהיר וזמין מהטלפון, מהטאבלט והמהמחשב. דבר שני שחשוב לעשות הוא שימוש בנתונים מובנים ובהם להזין את הפרטים של העסק שלכם הכוללים כתובת, מספרי טלפון ואפילו שעות פתיחה ונתונים נוספים שאתם חושבים שיהיו רלוונטים. עוד דרך כמובן היא שימוש במילות מפתח שמשייכות את העסק שלכם למיקום מסוים ובכך תגבירו את המודעות של גוגל לתוצאות החיפוש הממוקדות יותר.

טיפ: במאגר העסקים של גוגל יש אפשרות להשאיר ביקורות על העסק שלכם. גולשים רבים (ואפילו אני!) מייחסים חשיבות רבה לביקורות שמופיעות שם, לציונים ולהערות אך מפה זה כבר תלוי בכם בתור עסק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודותינו
קצת עלינו
'קידום אתר' הינו אתר אינטרנט המכיל מידע רב בנושא קידום אתרי אינטרנט. הוא מאפשר לכם ללמוד איך לקדם את האתר שלכם בעצמכם ומכיוון שתחום הקידום הוא תחום דינאמי ומשתנה, גם מקדמי אתרים מנוסים יוכלו למצוא מידע שימושי.

בנוסף לכך, האתר פונה גם לבעלי עסקים ומנהלי אתרי אינטרנט המחפשים קידום לאתר שלהם. אנחנו מספקים שירותי קידום אורגני וממומן ונשמח לעמוד לשרותכם.

קראו אודותינו
רוצים קידום אתר ולשלם כמה שבא לכם? לחצו כאן! אתם מציעים מחיר, ללא התחייבות!

פוסטים אחרונים

קטגוריות


מעוניינים בקידום לאתר שלכם? כתבו לנו.
מעוניין בקידום אתרים לא יקר? פנה אלינו