תפריט סלולרי

קידום דף בפייסבוק

מערכת קידום אתר תגיות:

חלק גדול מהקידום של אתר אינטרנט היום הוא לגרום לו להצליח ברשתות החברתיות. הרשתות החברתיות לוקחות חלק נכבד מאוד מהשיווק של העסק שלכם ויש לכך גם השפעה (עקיפה) להצלחה בקידום האורגני ולכן אנחנו נסביר לכם במאמר הבא על קידום דף בפייסבוק – איך לכתוב פוסטים מצליחים בפייסבוק ואיך לשפר את קידום הדף שלכם, לשמור על דף פעיל ולהשיג הרבה לייקים בטיפים פשוטים והגיוניים מאוד.

טיפים לפוסטים בפייסבוק

קצרים ופשוטים – הפוסטים בפייסבוק צריכים להיות קצרים ופשוטים. אנשים לא אוהבים לקרוא יותר מדי ובגלל זה אנחנו מתחילים להיות יותר מודעים לכל הקטע של "ארוך מדי;לא קראתי". אנשים אוהבים לקרוא 2-3 שורות בלבד כי זה בדרך כלל חלק מהגלילה שלהם בטלפון או במחשב. בשביל לגרום לאנשים להיכנס יותר לעומק, יש את הטיפים הבאים ברשימה.

הוסיפו קישורים – קישורים לאתר שלכם תמיד מועילים. לאנשים יותר קל לקרוא כתבות ומאמרים כשהם רואים אותם באתר אינטרנט ולא בפייסבוק עצמו. אפשר גם להשתמש בקיצור הקישורים של goo.gl כדי לנתח את הגולשים ולהבין מה הם אוהבים ואיפה אפשר לשפר.

הוסיפו תמונות – לכתוב פוסטים של טקסט בפייסבוק זה נחמד, אבל בדיקות שאנשים עשו מגלות שהגולשים אוהבים יותר להסתכל על התמונות. אפילו אם תיקחו את הטקסט שלכם ותכתבו אותו בתוך רקע, כבר הוא יקבל יותר תשומת לב.

שמרו על גיוון – אם תכתבו בכל יום את אותו ניסוח זה לא יצליח כמו שאתם מצפים שזה יצליח. זה לא אומר שאתם צריכים לנטוש לגמרי את המטרה שלכם ואת ה"קריאה לפעולה" אבל תגרמו לזה תמיד להיראות שונה, נסחו מחדש, השתמשו בטכניקות שונות ועוד…

טיפים לקידום דף פייסבוק

תהיו חברתיים בדף – כשאנחנו אומרים חברתיים אנחנו לא מתכוונים לדיבור בשפת העם, כי זה לא בהכרח מה שיועיל. אלא פשוט תהיו פעילים בצורה שירגישו שאתם שם. זה אומר לענות לאנשים במהירות בין אם מדובר בהודעות פרטיות ובין אם מדובר בתגובות לפוסטים שמצריכות תגובה בחזרה.

תצאו מגבולות הדף – נכון שיש לכם דף ואתם משקיעים בו הרבה ובקהל שעשה לכם לייק, אבל אתם צריכים להגיע לאנשים מבחוץ, ואיך עושים את זה אם לא כשיצאים בעצמכם החוצה? כשתראו פוסט שרלוונטי לתחום שלכם, הגיבו בתור הדף שלכם וכך תקבלו יותר חשיפות ולפעמים זה גם יגביר את החשיבות והאמינות של הדף ואנשים יתפשו ממנו כמבין בתחום.

שמרו על דף פעיל – דפים שלא פעילים לאט לאט ידעכו לא משנה כמה לייקים יש לכם. גם דפים של 100 אלף לייקים, בסופו של דבר ללא פעילות יזכו לפחות חשיפות ולפחות פעילות מצד הגולשים. חשוב שהדף יהיה פעיל והקפידו על פוסט אחד או שניים ביום לפחות. רצוי יותר במידה וזה מתאים לסוג הדף שלכם, אבל אל תציפו את הגולשים שלכם!

צרו פעילויות ותחרויות – אנשים אוהבים כשיש אתגרים, הם עוד יותר אוהבים לקבל דברים חינם, אם אתם יכולים להציע פרס או מבצע בתחרות מסוימת, נצלו את זה ועשו זאת בחוכמה. אפשר גם לערוך הגרלות אך חשוב מאוד לדאוג לכך שהן יהיו ברות ביצוע, אמינות והוגנות, וכמובן על פי חוקי פייסבוק והמדינה.

גרמו לאנשים לנקוט בפעולות – לפעמים שאלה אחת יכולה להיות שווה הרבה, אם אתם סתם רושמים משפט, הסיכוי שהגולשים שלכם יבצעו פעילות מסוימת פחות גבוה מאשר אם אתם שואלים אותם שאלה או אומרים להם לתייג כך וכך שמזדהים עם הפוסט. לפעמים גם לא צריך לבקש לתייג, אלא הפוסט שלכם קולע בדיוק לסוג הפוסטים שגורמים לאנשים לתייג אחרים, את זה לומדים עם הניסיון וזה משתנה מדף לדף ומתחום לתחום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודותינו
קצת עלינו
'קידום אתר' הינו אתר אינטרנט המכיל מידע רב בנושא קידום אתרי אינטרנט. הוא מאפשר לכם ללמוד איך לקדם את האתר שלכם בעצמכם ומכיוון שתחום הקידום הוא תחום דינאמי ומשתנה, גם מקדמי אתרים מנוסים יוכלו למצוא מידע שימושי.

בנוסף לכך, האתר פונה גם לבעלי עסקים ומנהלי אתרי אינטרנט המחפשים קידום לאתר שלהם. אנחנו מספקים שירותי קידום אורגני וממומן ונשמח לעמוד לשרותכם.

קראו אודותינו
רוצים קידום אתר ולשלם כמה שבא לכם? לחצו כאן! אתם מציעים מחיר, ללא התחייבות!

פוסטים אחרונים

קטגוריות


מעוניינים בקידום לאתר שלכם? כתבו לנו.
מעוניין בקידום אתרים לא יקר? פנה אלינו