תפריט סלולרי

Fred – עדכון אלגוריתם חדש של גוגל 2017

מערכת קידום אתר

גוגל כל הזמן מנסים למצוא דרכים לייעל את האלגוריתם שלהם ולכן מדי פעם הם מעדכנים את האלגוריתם שלהם על מנת שיהיה יותר חכם או יותר מתאים. הפעם יש שמועות על עדכון חדש שזכה לכינוי Fred. החשד לאלגוריתם עלה כשבתאריך ה-8 במרץ היו תנודות מוזרות בתוצאות בגוגל, לא באתר אחד או שניים אלא בכמות גדולה מאוד של אתרי אינטרנט. המסקנות הן שבוצע עדכון. על מה העדכון? כרגע אין שום אישור או מידע מדויק אך ההערכות הן שהעדכון קשור לאלגוריתם שבודק איכות של קישורים.

מקדמים ומנהלי אתרים רבים דיווחו על שינויים בתוצאות החיפוש והסיבה לכך היא ככל הנראה שגוגל שמו דגש רב יותר על קישורים איכותיים שנכנסים ויוצאים מהאתרים. אתרים בהם נעשה שימוש בשיטות מפוקפקות של פיזור קישורים מאתרים חלשים ואתרי ספאם זכו לקבל תגובה הולמת ולא נעימה.

גרף

כפי שניתן לראות בגרף מאתר RankRanger, היה שינוי משמעותי בתאריך ה-8 במרץ (שהיה ניתן לראות את השינוי שלו ב-9 במרץ) בדומה לשינויים המשמעותיים של לפני חודש, אז היה בבירור עדכון של גוגל שקשור לאיכות תוכן.

על מנת להיות יותר בטוחים שמדובר בעדכון של איכות קישורים, בעלי אתרים שקידמו את האתרים שלהם בשיטות שונות שמו לב שאתרים שבהם הקישורים היו איכותיים ומתונים יותר קיבלו Boost במיקומים בעוד שאתרים שלהם שבהם בניית הקישורים הייתה פחות רצינית ספגו מכה קשה. עם זאת, היו בעלי אתרים שלא הבינו על מה המכה ולא מצאו את הקשר לאתר שלהם, כך שאולי יש משהו אחר – או שהם לא מודעים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אודותינו
קצת עלינו
'קידום אתר' הינו אתר אינטרנט המכיל מידע רב בנושא קידום אתרי אינטרנט. הוא מאפשר לכם ללמוד איך לקדם את האתר שלכם בעצמכם ומכיוון שתחום הקידום הוא תחום דינאמי ומשתנה, גם מקדמי אתרים מנוסים יוכלו למצוא מידע שימושי.

בנוסף לכך, האתר פונה גם לבעלי עסקים ומנהלי אתרי אינטרנט המחפשים קידום לאתר שלהם. אנחנו מספקים שירותי קידום אורגני וממומן ונשמח לעמוד לשרותכם.

קראו אודותינו
רוצים קידום אתר ולשלם כמה שבא לכם? לחצו כאן! אתם מציעים מחיר, ללא התחייבות!

פוסטים אחרונים

קטגוריות


מעוניינים בקידום לאתר שלכם? כתבו לנו.
מעוניין בקידום אתרים לא יקר? פנה אלינו